Vyhledávání
  • Služby
  • Zákazníci
  • Prevádzky
  • O spoločnosti
Vyhledávání
Pomoc útulkom

Pomoc útulkom

Pomoc útulkom

31/8/2023

V odpadovom hospodárstve sa často stretávame s tým, že ľudia vyhadzujú rôzne textílie, ktoré sú pre nich už nepotrebné alebo nejakým spôsobom čiastočne poškodené.

 

Preto sme sa v spolupráci s obcami rozhodli pomôcť psím útulkom, ktoré potrebovali deky, obliečky a iné predmety pre domácich maznáčikov. 

V auguste 2023 obce vyvinuli iniciatívu smerom na svojich občanov, ktorých vyzvali na darovanie takýchto predmetov a my sme potom vyzbierané dary odovzdali psiemu útulku Levice – OZ Šťastný domov, vďaka čomu došlo nie len k predchádzaniu ukladania odpadov na skládkach ale hlavne k ich opätovnému využitiu. Takýmto spôsobom naďalej veci poslúžia tým, ktorí to potrebujú. 

V septembri 2023 sme pokračovali odovzdaním zbierky bratislavskému útulku – Sloboda zvierat. Sme radi, že sa týmto spôsobom môžeme podieľať na príprave na nižšie zimné teploty. Útulky si vyberáme podľa žiadostí o pomoc, ktoré priebežne zverejňujú na webstránkach a sociálnych sieťach.

V druhej polovici septembra sme odniesli zbierku obliečok, prikrývok, granúl a iných predmetov útulku Sloboda zvierat.

Do zbierky sa ako prvé zapojili obce Nová Dedinka, Veľký Grob, Abrahám a Malinovo, ktorým by sme aj touto cestou chceli veľmi pekne poďakovať za spoluprácu. V tomto úsilí budeme pokračovať aj naďalej a pevne veríme, že Vás táto možnosť tiež osloví. 

Ďakujeme za Vašu ochotu pomáhať. 

V prípade, že prevádzkujete útulok zvierat v okruhu do 150 km od Bratislavy a taktiež potrebujete veci, kontaktujete nás prosím prostredníctvom na mailovej adrese info@avesk.sk a ďalšia zbierka môže byť venovaná Vám. 

 

1000012719.jpg

1000012226.jpg

ďalšie veci.jpg

psík.jpg

aj jedlo.jpg

text od útulku.jpg

plné auto.jpg

Další články na téma

Další články na téma

Exkurzia

Exkurzia

14/9/2021
14. septembra 2021 – Exkurzia
Deň Zeme

Deň Zeme

16/4/2021
16. apríla 2021 – Deň Zeme - pomoc našej planéte